RODINA DOKONALEJ LÁSKY

My v Dokonalej láske sme vedci, veterinári, zoológovia, laboranti, expedienti, skladníci alebo vodiči, ale predovšetkým sme ľudia – ktorí milujú zvieratá. Každý z nás prišiel ku svojej práci nejakým zvláštnym riadením osudu.

 

Prečítajte si príbehy ľudí z našej svorky – životné cesty sú to rôzne, ale všetky sa splietajú v poctivej misii pomoci zvieratám a ich páničkom.

Michal Babka

SRDCE DOKONALEJ LÁSKY

+420 731 381 380

Milovník hudby, prírody, zvierat i rastlinstva. Blíženec a vodný byvol. Učí sa od ľudí i zvierat po celom svete, aby u nás mohol inšpirovať ostatných. Jeho snom i poslaním je spoločnosť rastlín, zvierat a ľudí, kde vládne múdry rešpekt a hrejivá vľúdnosť.


Iveta Lukešová

MAMINA DOKONALEJ LÁSKY

+420 607 123 301

Cestou od sochárstva cez paragrafy a kancelárie, ju labky sprevádzali celý život a doviedli až k Dokonalej Láske. Na miesto, kde konečne pochopila zmysel života. Žije prítomnosťou a s nadhľadom. Pokiaľ ju zrovna nenájdete pri počítači alebo s rodinou, hľadajte tam, kde niekdo volal o pomoc. Slovné spojenie „to nejde“ od nej len tak nepočujete a nemožné berie ako výzvu

MVDr. Kateřina Malíková

ŠTUDOVŇA DOKONALEJ LÁSKY


Vedec s láskou k prírode i umeniu. Rovnako ako ostatní, i ona sa k prírodným látkam a ich štúdiu dostala okľukou. Vo veterinárnej praxi sa stretávala s prípadni, kedy cítila, že behaviorálne opatrenia a prípadná farmaceutické liečivá nemôžu znamenať významnejší pokrok vo vývoji. A zároveň sa od majiteľov psov dozvedala o už existujúcich, čisto prírodných prípravkoch. Do toho zasiahol osud, keď pani doktorku a Dokonalú Lásku zviedol dokopy na charitatívnej akcii a prepojil tak ich cesty.

Denisa Poláčková

NEPOSLUŠNÉ DIEVČA DOKONALEJ LÁSKY


Hlavná hviezda našich spoločných štvrtkových raňajok. Vie sa otáčať, je plná energie a dobrej vôle. A preto ju mají všetci radi. Expedícia je u nás v dobrých rukách.

Roman Ších

MLSNÝ KOCÚR DOKONALEJ LÁSKY


Za dobu, čo tu pôsobí, sa stal vegetariánom, vegánom, konferenciérom a matematikom. Ale úplne najlepšie mu to ide medzi skúmavkami, odmerkami, váhami, mixérmi a fľaštičkami.


Lucie Preislerová

INVENTÁR DOKONALEJ LÁSKY


Lucka je v Dokonalej Láske už tak dlho, že pamätajtá doby, kedy ju poznali sotva stovky ľudí a dobrá povesť prírodných látok sa v Česku šírila len osobnou skúsenosťou tých, ktorí túto metódu vyskúšali. Jedným z tých prvých bola práve Lucka. Jej Charliemu prípravky i rady pomohli - a Lucka už v Dokonalej Láske zostala.

Simona Sochorová

Kouzelnice s bylinkami a znalec psí duše


Za milým úsměvem, vždy skvělou náladou, ochotou vždy pomoci a plným pracovním nasazením najdete naši kolegyni Simču. Nejenže si poradí s kdejakou zapeklitostí v chování pejsků, ale je i praktik na slovo vzatý s darem od přírody - být na více místech najednou.