Prírodné parfémy a kompozície

Spoznajte prirodzené. Tieto parfémy sú rýdzo prírodné bez akýchkoľvek syntetických doplnkov. Sú vyrábané celé stáročia tradičným nemenným spôsobom, kedy sa esenciálny olej získavaný parnou destiláciou odkvapkáva priamo do prvotriedneho santalového oleja, ktorý vôňu ochráni takmer naveky.

Fľaštičky s prírodnými parfémami sú malé, ale vydržia dlhšie, ako chemické koktaily známych značiek. Stačí naniesť len veľmi malé množstvo na tradičné miesto pre prírodný parfém – teda na kožu pod ušné lalôčiky, alebo na vnútornú stranu zápästia – a môžete prežívať dokonalé súznenie vône a vašej osobnosti.

Prírodné parfémy Dokonalej Lásky nemajú žiadny dátum expirácie. Je to tak, nielenže parfém vydrží bez akejkoľvek chemickej konzervácie po dlhé desaťročia, ale navyše vôňa zreje, vytvára sa stále originálny bouquet. Aj preto prírodné parfémy zrejú minimálne dva roky než sa dostanú k vám.

Každý z týchto parfémov má svoju osobnosť a prináša vám novú inšpiráciu, nový pocit, nové sebavedomie. Je to nádherný dar prírody na zvýšenie sebavedomia, povzbudenie osobnosti i mysle. Je to nádherná droga, ktorá neškodí a pritom prináša toľko neuveriteľných zážitkov. Vyberte si prírodný parfém Dokonalej Lásky pre svoju osobnosť a dajte mu týždeň. Už sa bez neho nezaobídete. Našťastie je taký malý, že ho môžete mať kedykoľvek a kdekoľvek so sebou.

Showing all 10 results