Starostlivosť o psie a mačacie labky a ňufáky

Prekvapivo jednoduchá,prírodná starostlivosť o rohovinu labiek a ňufáku. Popraskané labky a hrubá koža na ňufáku, zvlášť v chlade a zime, vyžadujú každodennú,prírodnú starostlivosť. A čo nasolené chodníky! Tie vedia dať zabrať.

Zaobstarať LÁSKU 31

LÁSKA 31 Balzam na labky pre ochranu a starostlivosť je unikátna zmes vyrobená za studena, bez použitia konzervantov a emulgátorov. Stačí pravidelne malé množstvo balzamu jemne votrieť a zapracovať na určené miesta.

NA LABKY

Koniec popraskaným labkám, prasknutej rohovine, drobným krvácaniam a ďalším nepríjemným a bolestivým krokom.

NA ŇUFÁK

Zhrubnutie vrchnej kože rohoviny ňufáku a nadmerné odlučovanie kožných buniek je nepríjemné a pritom stačí tak málo a to pravidelne premazávať.

OTLAKY NA LAKŤOCH A PÄTÁCH

Obzvlášť veľké a ťažké plemená často trpia na otlaky na lakťoch a pätách. Premasťovanie zabezpečí, že otlak pri pohybe nepraskne a tým nedôjde k jeho infekcii.

MÔŽEM SI NAMAZAŤ AJ SVOJE PÄTY?

Áno, ide o malý zázračný balzam pre psie labky a ňufák. Naši klienti však prišli na to, že aj ich päty sú po pravidelnej starostlivosti zvieracím balzámikom jemné, hebké a už sa im toľko netrhajú ponožky.

HLAVNÉ INGREDIENCIE

BAMBUCKÉ MASLO

Bambucké maslo je tuk zo semien stromu maslovníka afrického, ktoré si zachová čo najviac prirodzených látok a zároveň je hebké a príjemné na kožu. Extrémne bohaté na vitamíny a nezmydlovateľné látky. Maslo chráni, upokojuje a obnovuje pokožku.

Ružové drevo

Esenciálny olej z ružového dreva napomáha hojeniu rán a je vhodný pre starostlivosť o suchú a podráždenú pokožku.

HARMANČEK

Predovšetkým pôsobí protizápalovo, podporuje hojenie. Ďalej však poskytuje mnoho ďalších prospešných účinkov. Ide tiež o výkonný relaxant.

Dokonalá LÁSKA 31 - Starostlivosť o psie a mačacie labky Ochranný balzam pre aplikáciu na zrohovatenú kožu labiek. Krémovitá, pastovitá zmes olejov chráni a ošetruje kožu labiek pred vplyvmi nepriaznivého vonkajšieho prostredia. Či už sa jedná o chlad alebo teplo. od 19.62€

Zaobstarať LÁSKU 31

Dokonalá LÁSKA 31 - Starostlivosť o psie a mačacie labky Ochranný balzam pre aplikáciu na zrohovatenú kožu labiek. Krémovitá, pastovitá zmes olejov chráni a ošetruje kožu labiek pred vplyvmi nepriaznivého vonkajšieho prostredia. Či už sa jedná o chlad alebo teplo. od 19.62€

Zaobstarať LÁSKU 31

Spokojní zákazníci

Balzam Dokonalej Lásky môžem len odporučiť, je skvelý. Účinný, akonáhle labky natriem po chvíľke sú jemné. Odporúčam

Katka

Čisto prírodný Balzam na labky je úžasný. Už druhý deň po mazaní sú labky hebučké. Bleskové dodanie. Za nás veľká spokojnosť.

Jana

Som veľmi spokojná s olejčekom na zubný kameň a úžasným,voňavým balzamom na labky! Nielen že je úžasne jemný a voňavý, ale moja fenka miluje jeho aplikáciu a užíva si to naplno!

Pavlína

Babetka si starostlivosť užíva a oba výrobky sú super. Zúbky nám pochválil aj pán veterinár a labky sú po použití hebké a voňavé. Ešte máme šampón proti alergii, svrbeniu a s tým som taktiež veľmi spokojná.Takže za nás Dokonalá láska ÁNO.

Jana Foretníková

Úplná spokojnosť u mňa aj u našej najvzácnejšie princeznej :-D Zlepšenie na labkách aj na nose je viditeľné po pár dňoch. Za labky nás pochválil aj náš pán veterinár. A tá skvelá vôňa harmančeka! Jednotka!

Zdena Hanychová
Chcem si zaobstarať Lásku 31 - Starostlivosť o psie a mačacie labky>