PRI POHYBOVÝCH POTIAŽACH DOPORUČUJEM BOSWELIU

MVDr. Jaromír Ekr

VET-klinika / Hradec Králové

„Oceňujem potenciál, ktorý predstavujú boswellové kyseliny a monoterpeny. Prípravok LÁSKA 14 považujem za výbornú alternatívu i doplnok terapie pre neoperabilné psy a psy s chronickým ochorením pohybového aparátu.“

Mazanie na boľavé telo

Prečo mazanie? Pretože je to najšetrnejší spôsob, ako uľaviť od bolesti pohybového aparátu bez zbytočného zaťažovania organizmu. U ľudí celkom bežná prax, ale psíkom táto možnosť až doposiaľ chýbala!

Kúpiť LÁSKU 14

LÁSKA 14 Intenzívna Boswelia prináša úľavu boľavým alebo natiahnutým svalom. Možno dávkovať podľa potreby zvieraťa, takže u psíka seniora môžeme mazať častejšie, psiemu športovcovi doprajeme poriadnu dávku pre rýchlu úľavu.

PSI BOLESŤ UTAJUJÚ

Váš pes na sebe nenechá siahnuť, vrčí, vyhráža sa, prípadne sa i oženie, a to hlavne v prípade detí. A vy možno vôbec netušíte prečo. Práve preto, že psi pred nami často bolest taja.

ÚČINNÁ A ŠETRNÁ POMOC

Čisto prírodné zloženie s obsahom účinných látok z kadidla zaručí vášmu psovi šetrnú a primeranú úľavu.

KOMPLEX BOSWELIOVÝCH KYSELÍN A MONOTERPENOV

Bosweliové kyseliny sú v posledných rokoch predmtom veľkého záujmu vedcov pre svoje široké terapeutické uplatnenie v liečbe bolesti, alebo artritídy. Komplex látok obsiahnutých v kadidle naviac pôsobí protizápalovo.

Hlavní ingredience

Boswelia carterii

Boswelia carterii a Boswellia serrata - tieto dreviny budete pravdepodobne poznať ako kadidlovník. Kadidlo, získávané narezaním kôry týchto stromov používa ľudstvo tisíce rokov, či už k náboženským, alebo liečebným účelom. Obsahuje desiatky monoterpenov a tzv. boswelové kyseliny s významným protizápalovým účinkom. Je to skvelý prostriedok pre uvoľnenie tela i psychiky.

Boswellia serrata

Skoro sa až zdá, že boswelia je nejaký zázrak. Vlastne áno - zázrak prírody. Pozorovateľný efekt pri aplikovaní oleja, alebo inhalačnej zmesi nastáva v niektorých prípadoch hneď po aplikácii a najčastejšie zhruba po 2 až 4 týždňoch používania. Výsledkom sú psy viditeľne živšie, hravejšie, s väčšou chuťou do života. A presne toto na nich milujeme.

LÁSKA 14 Intenzivna Boswelia pre zmiernenie bolesti pohybového aparátu, zmenšenie opuchov a zvýšenie pohyblivosti kĺbov. od 17.13€

Kúpiť LÁSKU 14

LÁSKA 14 Intenzivna Boswelia pre zmiernenie bolesti pohybového aparátu, zmenšenie opuchov a zvýšenie pohyblivosti kĺbov. od 17.13€

Kúpiť LÁSKU 14

Spokojní zákazníci

Hodnotenie davam 5, neviem preco mi to dalo 4,8. Takze velmi rychle dodanie, krasne zabalene s pozdravom a dokonca s darcekom....velmi mile. Od toho vsetkeho odhliadnuc, som kupovala vyrobok laska 14 a mam pocit, ze menej kasle a to uzivame cca tyzden, kedze ide o 14rocneho psika, tak som to brala na celkove fungovanie jeho psychickeho a fyzickeho stavu....celkom prijemne to voni, aplikuje sa to super. Za mna, mozem len silno odporucat!!!! Dakujem este raz a dufam, ze sa budeme spolu s mojou malou laskou spolu este dlho tesit :)

Eva Vozáry

Sice nepíšu o záchvatech ale také chci pochválit. Mému pejskovi bude za pár dní 15 let. Je to křížený Německý ovčák a začal padat na jednu zadní nohu. Bála jsem se že už jo stáří dohnalo, ale vyzkoušela jsem Vaše kapky Intenzivní boswelie a pomohly i když na stáří lék není. Sice je ta noha stále slabší, ale je to mnohem lepší :)

Pavla Křivková

Moja Lussyna si uziva kazde masirovanie, dakujem velmi pekne za vasu dokonalu lasku

Petra Danes

Jsem hodně překvapená a potěšená. Olejíček vtírám a pomáhá přestala mi pokašlávat. Moc vám děkuji a doporučuji.

Ivana Koblencová

U nás velká spokojenost u dvou seniorů.

Marie Kozáková Čiháková

Já jsem úplně překvapená a Zuzi dnes spala jak dřevo... asi se jí ulevuje... a budu určitě objednávat i na zubní kámen něco :)

Petra Šeráková

Nikdy jsem nevěřila žádným kapičkám a mastičkám, které na mě koukali z každé strany netu. Bohužel těžká nemoc mojeho psího sluníčka mě donutila zkusit cokoliv. Koupila jsem kapičky 14 od Dokonalé lásky. Doporučeno mám, mazat zvenku pod krkem (průdušky)...........a ono to funguje:-). Jsem šťastná, že jí mohu ulevit, nemohu ji zachránit, ale ulevit ano. Lépe dýchá a kašel je daleko méně. Ještě jednou moc moc děkuji za radu a všem vřele doporučuji Dokonalou lásku.

Šárka Nehněvajsová
Chcem si zaobstarať Lásku 14 - Intenzivna Boswelia >